Головна » 2016 » Лютий » 27 » Кращі моди для GTA V
10:47
Кращі моди для GTA V

Кращі моди для GTA V

Зробити гру візуально красивою

Grand Theft Auto 5 на даний момент виглядає дуже навіть приємно, але якщо можна, то чому б і не зробити гру більш красивою? Майстри і з GTA IV робили фотореалістичну гру, а що можна зробити на базі п'ятої частини - страшно подумати. Скріншот можна легко сплутати з фотографією. До того ж, потужні машини зовсім не потрібні. Елементарні моди, що роблять, наприклад, тіні і ефекти красивіше, вже надають грі більш слушний відтінок.

У тому випадку, якщо ігрова машина потужна, слід спробувати встановити приголомшливе додаток - The Pinnacle of V. Воно покращує все - від польоту куль до керування автомобілем. До того ж це доповнення замінює звичайні текстури на текстури з роздільною здатністю в 4K. На додачу йде надбудова, що підвищує красу відблисків, освітлення, відображень і картинки в цілому. Якщо система ще сильніша, то можна поставити і Rhancer Photorealism. Підсумок вийде дуже значним, але і вимоги будуть високими.

Підвищити реалістичність

У порівнянні з GTA IV фізика в GTA V здається вкрай нереалістичною, примітивною. Але доповнення можуть виправити цю проблему. Візьмемо, наприклад, Realistic Driving V. Розробники самостійно змінили параметри всієї техніки з гри (навіть торкнулися літаючі транспортні засоби). У підсумку вийшло дуже навіть непогано. Управляти, звичайно, стало складніше, але гонки проходяться з підвищеним інтересом.

Щоб ще ускладнити свою ігрову життя, слід встановити скриптовими доповнення Fuel Mod. Як можна здогадатися з назви, дана модифікація вводить паливо в гру. Тепер будь-який транспортний засіб вимагає постійної заправки. Потрібно стежити за рівнем палива в транспорті, інакше доведеться топати пішки.

Якщо встановити додаток Basic Needs, в паливі потребуватимуть і головні герої. У тому випадку, якщо не харчуватися хоча б три рази на добу, то персонаж починає втрачати свідомість і непритомніти, а потім і зовсім можуть померти. На додачу з'являється потреба в розвагах і здоровий сон. З таким набором модифікацій гра все більше стає схожа на реальне життя. Але є і бонуси: в місті відкриваються ресторани, мотелі та інші заклади, в яких можна поїсти або поспати. У тому випадку, якщо всього цього мало, слід поставити глобальне доповнення Realism. Воно зачіпає всі аспекти гри - балістику, поведінка поліцейських, удари, погоду і т.д. Видавці цієї модифікації працювали, не покладаючи рук, перенастроюючи величезна кількість параметрів. Виконана робота привела до створення такої відмінної модифікації.

Рейтинг: 4.0/4 Категорія: Новини | Переглядів: 2200 | Додав: supersait Рейтинг:
4.0/5 из 4
Всього коментарів: 0
avatar